So`rovnoma

Qaysi sport turiga ko`proq qiziqasiz?

Basketbol
Boks
Belbog`li kurash
Dzyudo
Velosport
Voleybol
Yengil atletika
Yunon-Rum kurashi
Milliy kurash
Og`ir atletika
Suzish
Taekwon-do
Tennis
Turon
Futbol
Erkin kurash
Eshkak eshish
Gandbol


 

 

Yangiliklar kalendari

«    Май 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Ommabop yangiliklar

    Новости Utro.uz






    2015 йил 23-28 феврал кунлари Тошкент шаҳрида сузиш бўйича1-2 гурухлар ўртасида қишки Ўзбекистон Чемпионати бўлиб ўтди. Мусобақада меҳмон жамоа мақомида Чирчиқ Олимпия Захиралари коллежи тарбияланувчилари ҳам муносиб иштирок этишди. 


     

    Исм шарифи

    Туғилган йили, синфи-курси

    Кўрсатган натижаси

    Тақдирланди

    Пухнатый Артём

    1996 йил

    3-босқич

    400 к/пл 4.34.71

    1-ўрин

    Ибрагимова Ирода

    1996 йил

    3-босқич

    400 к/пл 5.28.75

    1-ўрин

     

    Турон бўйича 4-7 март кунлари Тошкент шахрида 2000-2003 йилларда туғилган ёшлар ўртасида бўлиб ўтган Ўзбекистон Чемпионатида турон бўлимининг 4 нафар спортчи-ўқувчилари иштирок этишди ва улардан қуйидаги спортчи-ўқувчилар фахрли ўринларни эгаллашди


          1. Илхомов Акром      2002 йил 7-синф  1-ўрин

          2. Рустамов Дилмурод 2002 йил  7-синф  3-ўрин

     

     

    Юнон-рум кураши бўйича Тошкент шаҳрида 1998-2000 йилларда туғилган ёшлар ўртасида бўлиб ўтган Ўзбекистонда хизмат кўрсатган мураббий Самирханов Али Хисямович хотирасига бағишланган  Республика очиқ турнирда жорий йилнинг 22-23 февраль кунлари юнон-рум кураши бўлимининг қуйидаги спортчи-ўқувчилар совринли ўринларни эгаллаб келишди

     

    1.Файзуллаев Ғофур 2001 йил 7-синф 1-разряд 1-ўрин 

    2.Уразалиев Атхам 1998 йил 2-босқич СУН 1-ўрин

    3.Маутов Асилхон 2000 йил 8-синф 1-разряд 3-ўрин

    4.Айхимбаоев Ерғали 2000йил  8-синф 1- разряд 3-ўрин

    5.Самандаров Рухмиддин 1999 йил 9-синф СУН 5-ўрин

     

    Дзюдо бўйича 18-20 февраль кунлари Самарканд шахрида 1998-1999 йилларда туғилган ўсмирлар ва кизлар ўртасида бўлиб ўтган Ўзбекистон Чемпионатида дзюдо бўлимининг 26 нафар спортчи-ўқувчилари иштирок этишди ва улардан  куйдаги спортчи-ўқувчилар фахрли ўринларни эгалашди

     

     

         1. Тўраев Шохрух Панжи ўғли 1998 йил 1-босқич СУН 1-ўрин

          2. Тожиев Арслон Абдурашид ўғли 1998 йил 2босқич  СУН  1-ўрин

          3. Исматуллаева Сангина Равшан қизи 1998 йил 2-босқич СУН 1-ўрин

          4. Адухаликов Мухаммадали Баходир ўғли  1998 йил 1-босқич СУН  2-ўрин

     5. Баратов Номоз Ахадилло ўғли 1998 йил 1-босқич СУН 3-ўрин

     

    Енгил атлетика бўйича 2015 йил 18-20 февраль кунлари Андижон шаҳрида 1998-1999 йилларда туғилган ўсмирлар ва қизлар ўртасида бўлиб ўтган Ўзбекистон Чемпионатида қуйидаги спортчи-ўқувчилар совринли ўринларни эгаллаб келишди

     

    1.Махсудов Мухаммад 1998 йил 2-босқич ядро улоқтириш 15м 85см 1-ўрин

    2.Абдухалилов Абдужалил 1998 йил 1-босқич ядро улоқтириш 14м 23см 2-ўрин

    3.Садыкова Маргарита 1998йил 1-босқич 400м га югуриш 1:05.77.  6-ўрин

    4.Мирсоатов Хасан 1999 йил 9-синф 1500м га югуриш 4:30.02. 4-ўрин

    5.Садыкова Маргарита 199 8йил 1-босқич 2х200м эстафета югуриш 1:54.99. 2-ўрин

    6.Мирсоатов Хасан 1999 йил 9-синф 3000м га югуриш 9:25,96. 2-ўрин

    7.Садыкова Маргарита 199 8йил 1-босқич 800м га югуриш 2:29,99. 4-ўрин

    8.Садыкова Маргарита 199 8йил 1-босқич 2х400м эстафета югуриш 4:19,78. 1-ўрин

    9.Мирсоатов Хасан 1999 йил 9-синф 2х400м эстафета югуриш 3:57,12.  9 ўрин

     


    Hikmatli so`zlar

    ***Tirik bo`lib to`rda yo`q, o`lik bo`lib go`rda yo`q.

    Bizni qidirishmoqda



    Manzil


    Toshkent viloyati,
    Chirchiq shahri,
    Sportchilar ko`chasi, 19 uy
    Tel: 8 37071 54132 (Qabulxona)
    Faks: 8 37071 54132
    Tel: 8 37071 56342 (ARM)
    E-mail: chozk@mail.ru


    Statistika


    Тиц и pr сайта
    рейтинг сайтов Яндекс.Метрика Mart.Рейтинг сайтов домена .UZ